Ремонт турбіни Citroen C4

При замовленні ви отримуєте персонального менеджера який забезпечить максимально швидке виконання всіх необхідних завдань

Замовити ремонт турбіни Ремонт турбіни Citroen C4

Процес роботи

  1. Ви приїжджаєте до нас за попереднім записом
  2. Проводиться демонтаж турбіни, якщо необхідно
  3. Далі фахівець займається ремонтом турбіни
  4. Після ремонту діагностуємо турбіну в режимі роботи
  5. Віддаємо Вам справну турбіну і, якщо потрібно, проводимо монтаж

Вартість ремонту турбіни

Базовий ремонт
2500 грн
Стандартний ремонт
3200 грн
Капітальний ремонт турбіни (заміна картриджа)
від 5000 грн
Регулювання геометрії турбіни
від 1000 грн
Реставрація клапана скидання або клапана управління геометрією турбіни
1300 грн

Вартість зняття та встановлення турбіни

Демонтаж/монтаж
від 1500 грн

Чому слід вибрати нас

Ремонт за 1-2 дні

Ремонт за 1-2 дні

Комплексний ремонт турбіни з діагностикою та реставрацією займає від 1 до 2 робочих днів. Згодом Ви отримуєте повністю робочу турбіну

Якість та надійність

Якість та надійність

Ми гарантуємо надійність наших ремонтних процедур. Саме тому будь-який наш клієнт отримує 12 місяців гарантії на відремонтований агрегат.

Доставка по всій Україні

Доставка по Україні

Якщо ви знаходитесь далеко від столиці – не біда! Надішліть турбіну поштою, наші майстри її відремонтують і відправлять назад разом із гарантією.

Статистика TDS за 2020 рік

9232

Готових автомо­білів

1421

Ремонтів турбін

11890

Викона­них діагностик

7459

Відре­­мон­то­­ваних форсунок

Вибираючи нас Ви отримуєте

Персонального менеджера

Системний підхід до ремонту автомобіля

Запчастини в наявності

Завжди знаєте за що платите

Гарантія на роботу і запчастини

Всі форми оплати

Потрібна консультація?

Наш спеціаліст вам передзвонить!

Ремонт турбін Сітроен С4

Не свисти, турбіна, приглуши свій свист. Бачиш в Сітроєні стомлений таксист. Насправді у таксі чомусь мало хто працює на автомобілях Citroen. Може, хтось і працює, але на “французах” минулих років.

Звичайно, не кожен власник такої красуні, як C4, погодиться віддати її під таксі. Але мова не про таксі, а про ремонт турбін Сітроен С4. Так, незважаючи на всю надійність французького автопрому турбокомпресори, як мушкетери, іноді покидають поле бою.

Причини ремонту турбін Citroen C4

Французи – підприємливий народ. Для них краще зробити щось надійно та надовго. Це стосується й автомобілів. Двигуни C4, оснащені турбокомпресорами, вирізняються підвищеною потужністю. Першою і найголовнішою причиною виходу з ладу турбоагрегату є природне зношування. Але, на жаль, так не завжди.

Перебуваючи за кермом елегантної С4, звичайно ж кожному хочеться піддати газку. І це природно. Машина має гарну аеродинаміку. Але тільки зусилля у цьому плані призводить до швидкого зношування турбокомпресора. Перегрів агрегату викликає закоксовування масла. У зв’язку із цим залипають деталі картриджа. Якщо з якихось причин у повітроводі виявився сторонній предмет, то під ударом опиняється крильчатка. Ну і звичайно ж це облом тяги актуатора, через що “равлик” починає жити своїм життям.

Як ремонтують турбіни Сітроен С4 на ТДС

Надійність будь-якої машини визначається мірою любові до неї власника. Тим більше це стосується французьких машин, які не з чуток знають, що Париж – це місто кохання. Сильні перегазовки, підвищені навантаження на двигун, нерегулярна заміна масла і ось ваш С4 вже стоїть біля воріт СТО Турбо Дизель Сервіс і чекає на ремонт турбіни.

На цей час фахівці вже зняли турбокомпресор, помили його і встановили на діагностичний стенд. Після цього вже буде зрозуміло, що там треба підкрутити, замінити та відрегулювати. І, повірте, наші фахівці справляються з цим завданням на відмінно: змінюються зношені деталі, проводиться регулювання геометрії. А потім знову стенд, діагностика, установка на двигун та у дорогу.

Ремонт турбіни Citroen C4 на СТО ТДС – це як замість тисячі слів

С4 є тією машиною, яка варта кращого. Подаруйте їй сервіс на ТДС. На сайті є номер телефону, за яким можна заздалегідь записатися для ремонту турбіни Сітроен С4. Дзвоніть прямо зараз.

Потрібна консультація?

Наш фахівець c вами зв’яжеться

Замовити консультацію

Контакти

Номер телефону Турбо Дизель Сервіс

НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ

050 222 72 22
067 325 82 07

Українська версія сайту скоро з'явиться, вибачте за незручності!

Закрити

Адреса

Закрити

Номера телефонів

050 222 72 22

067 325 82 07

Замовити дзвінок